u 20 | lør. 18.5 | Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #3 | Løten o-lag | Innlandet | 15 | | ul | | | M | | | |
Hardvollsmorka på Harpefoss | Tormod Skilag | Innlandet | - | | ul | | | M | K | | |
Skibotn Middle | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | - | | trening | | | M | | | |
søn. 19.5 | Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype #3 | Løten o-lag | Innlandet | 15 | | ul | | | M | | | |
Hardvollsmorka på Harpefoss | Tormod Skilag | Innlandet | - | | ul | | | M | K | | |
Skibotn Middle | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Elgdilten | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 415 | | nasj | | | M | | | |
Pinseløpet dag 1 | Kongsberg OL | Buskerud | 1100 | | nasj | | | L | | | |
u 21 | man. 20.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løype #3 | Løten o-lag | Innlandet | 15 | | ul | | | M | | | |
Løvspretten | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 357 | | nasj | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Pinseløpet ungdoms-stafett | Kongsberg OL | Buskerud | 79 | | nasj | | S | M | | | |
Pinseløpet dag 2 | Kongsberg OL | Buskerud | 947 | | nasj | | | M | | | |
Løvspretten, Prøve-på PreO | Hamar OK Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 28 | Pre | trening | | | P | | | |
Skibotn lang | Troms | Troms | 45 | | nær | | | L | | | |
tir. 21.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Skoleløp for Midtbygda skole - WOW arrangement | Tormod Skilag | Innlandet | - | | trening | | | M | | | |
Treningsløp Emblemsfjellet | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Trening Gamlegrendåsen, Eilertsløkka | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Nærløp Bjørgene | Torvastad IL | Rogaland | 5 | | nær | | | M | | 21.5* | |
NØK-karusell, løp 2 og Bygdakamp 1 | IL Nansen | Sør-Trøndelag | 19 | | nær | | | M | | 20.5* | |
Klubbløp | OK Sør | Agder O-krets | - | | trening | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 3 | IL Koll | Akershus og Oslo | 61 | | nær | | | M | | 21.5* | |
Aurskog-Hølandkarusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
Langdistanse Teisthaugan | Kabelvåg O-lag | Nordland | 12 | | nær | | | L | | 21.5* | |
Stjørdalskarusell nr. 3-2024 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Treningsløp | Skien OK | Vestfold og Telemark | 22 | | trening | | | M | | 21.5* | |
O teknisk trening - Skare Barneskole | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
Treningsløp Julneset | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 19 | | trening | | | M | | 21.5* | |
ons. 22.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
O teknisk trening - Skare Barneskole | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
bedriftsløp VBIK Bergen | Hordaland | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp - WOW | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 3 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 8 – midt | IL Imås | Agder O-krets | 59 | | nær | | | M | | 21.5* | |
Bedriftsløp Krossberg - R7 | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | 457 | | nær | | | M | | 22.5* | |
Drømmemila 1609 meter sprint- Inngår i Raumarkarusell løp 5 | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | nær | | | S | | | |
Førde IL Nærløp Ulvedalane Holsen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 15 | | trening | | | M | | 22.5* | |
Multitechnique | Aspedammen | Halden SK | Østfold | 12 | | trening | | | L | | 22.5* | |
O7-4 Storåsen | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
O-løp Sorperoa - WOW-arrangement | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | 21.5 | |
Treningsløp 2 ROK,Hamar OK og Vang OL | Hamar OK Ringsaker OK Vang OL | Innlandet | 33 | | nær | | | M | | 22.5* | |
Treningsløpscup 4 2024 | Hadeland OL | Innlandet | 15 | | trening | | | L | | 21.5 | |
Vestmjøsacup 2 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 30 | | nær | | | S | | 21.5* | |
BKOK-KARUSELLEN | Sprintkupp | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 4 | | trening | | | S | | 21.5* | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
tor. 23.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Skoleløp for Vinstra Ungdomsskole 10. klasse - WOW arrangement | Tormod Skilag | Innlandet | - | | trening | | | M | | | |
Mossemesterskap i sprintorientering | OK Moss | Østfold | 0 | | nær | | | S | | 22.5 | |
Nær O-løp Markane | Markane IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
O-karusell nr. 2 - Hålandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 5 | | trening | | | M | | 23.5* | |
Treningsløp 4 Elgsjø | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Trening Drammensveien, Damåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Grenlandskarusellen - løp 6 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 40 | | nær | | | L | | 21.5 | |
Klubbkøpp#2 | Løten o-lag | Innlandet | 19 | | nær | | | L | | 22.5 | |
O-cup 2 | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | - | | trening | | | S | | | |
O-karusell 4 | Eidskog OL | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | 13.5* | |
O-karusell 5. løp Straumen | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Ringerikskarusell løp 4 | Ringerike OL | Buskerud | 3 | | nær | | | L | | 22.5 | |
STOK - Ungdomsløp 2 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 84 | | nær | | | M | | 21.5* | |
Terrengtest 5 km | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Torsdagsløp nr. 7, Badedammen | Lillehammer OK | Innlandet | 14 | | nær | | | M | | 23.5* | |
Trening Storåsen + WOW | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
U-cup 4 / KM Sprint | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | 101 | | krets | | | S | | 21.5 | |
O-jakt løp 3 - Sørreisa stadion - WOW | Sørreisa OL | Troms | 0 | | trening | | | M | | 22.5 | |
Ni-Nitti i Nittedal 1 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 4 | | nær | | | M | | 23.5* | |
Treningsløp Asker WOW | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 3 | | trening | | | L | | 23.5* | |
Østmarka Open løp 3 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 4 | | nær | | | L | | 22.5 | |
Oppsals torsdagsløp med Livelox - nr 6 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 5 | | trening | | | M | | 22.5 | |
Råtass #4 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | nær | | | M | | 22.5 | |
fre. 24.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
lør. 25.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Alta 2-dagers. Dag 1 | Alta OL | Finnmark | 30 | | nasj | | | M | | 22.5 | |
Merkeløpet | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 15 | | krets | | | L | | 21.5 | |
Totenåsløpet | OL Toten-Troll | Innlandet | 75 | | krets | | | M | | 21.5 | |
Worldcup 1 - 25.-26.mai - Sveits | Norges Orienteringsforbund | | - | | int | | | L | | | |
Ungdomssamling Sogndal | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 0 | | trening | | | M | | 21.5* | |
Interval | Ertemarka | Halden SK | Østfold | 13 | | trening | | | L | | 24.5* | |
Rekruttdag på Fanahytten | Fana IL | Hordaland | 13 | | trening | | L | S | | 22.5 | |
Sprint Sogndal | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 33 | | nær | | | S | | 24.5* | |
Kretsmesterskap langdistanse | Kårvåg IL | Møre og Romsdal | 18 | | krets | | | L | | 22.5* | |
O-troll-leir | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 23 | | trening | | | M | | 21.5* | |
Tour de Orientering, dag 1 | Ganddal IL | Rogaland | 121 | | krets | | | L | | 24.5* | |
Tour de Orientering, dag 2 | Ganddal IL | Rogaland | 136 | | krets | | | L | | 24.5* | |
O-Stafesten | Røros IL | Sør-Trøndelag | - | | nær | | S | M | | | |
søn. 26.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ungdomssamling Sogndal | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 0 | | trening | | | M | | 21.5* | |
O-troll-leir | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 23 | | trening | | | M | | 21.5* | |
Tour de Orientering, dag 3 | Ganddal IL | Rogaland | 140 | | krets | | | L | | 24.5* | |
Alta 2-dagers. Dag 2 | Alta OL | Finnmark | 28 | | nasj | | | L | | 23.5 | |
KM Stafett (NTOK og STOK) - Freidigstafetten | Freidig | Sør-Trøndelag | 58 | | nasj | | S | M | | 21.5 | |
Mellomdistanse Sogndal | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 32 | | nær | | | M | | 24.5* | |
Mellomdistanse | Halsa IL | Møre og Romsdal | 11 | | krets | | | M | | 21.5 | |
u 22 | man. 27.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
O-teknisk trening | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #4 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Kråkecup'n Løp 1 - Varnaveien | OK Moss | Østfold | 0 | | nær | | | S | | 27.5* | |
Treningsløp Grøne Bråden Skole | Egersund OK | Rogaland | 2 | | nær | | | M | | 27.5* | |
Nordhordlandskarusell | Kvernbit IL | Hordaland | - | | nær | | | M | | | |
Tour of Lillomarka 2024 - løp 7 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 8 | | nær | | | M | | 27.5* | |
Lauglo Open | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 1 | | trening | | | M | | 26.5 | |
Wing4er 2024 - løp 1 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 4 | | trening | | | M | | 27.5* | |
tir. 28.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #4 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nærløp / 5. ranking | Stord IL | Hordaland | 2 | | nær | | | M | | 27.5 | |
Vestfold Vårcup 6 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 50 | | nær | | | M | | 26.5 | |
Treningsløp Aksla dam 2 | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | M | | | |
Trening Funkelia | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Helleneset | Kabelvåg O-lag | Nordland | - | | nær | | | M | | | |
Saltenkarusell 3 Turisthytta-Keiservarden | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 1 | | nær | | | L | | 27.5* | |
Treningsløp MOI: Fellesstart på Lauvåsen | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 4 | IL Koll | Akershus og Oslo | 8 | | nær | | | M | | 28.5* | |
KSO Vår 1 | Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør | Agder O-krets | 8 | | nær | | | S | | 27.5* | |
Pokalkamp 3/24 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 24 | | nær | | | M | | 27.5* | |
Stjørdalskarusell nr. 4-2024 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Gjetingsdalen - Rankingløp 3 | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
ons. 29.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #4 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Gjetingsdalen - Rankingløp 3 | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
Agderkarusellen midt løp 9 - midt | Hisøy OK | Agder O-krets | 13 | | nær | | | S | | 28.5* | |
bedriftsløp VBIK Bergen | Hordaland | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Le Tour de Glåmdal #3 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | - | | nær | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 4 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
Bedriftsløp Melshei - R8 - postplukk | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | 181 | | nær | | | L | | 22.5 | |
Foll-O-karusellen #1 | Nordre Follo Orientering Ås IL | Akershus og Oslo | 2 | | nær | | | M | | 28.5 | |
Førde IL Sunnfjordorienteringa 2024 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 0 | | krets | | | L | | 29.5* | |
Kjønås | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | 28.5 | |
Mjøs-o-cup 3 | Ringsaker OK | Innlandet | 18 | | nær | | | M | | 27.5* | |
Treningsløp Folland stadion | Kårvåg IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | M | | | |
tor. 30.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #4 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
SO-cup løp 3 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | - | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 5 Mjaugetjønn/Bolkesjø | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Trening Sachsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Grenlandskarusellen løp 7 - Skeidimila | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 14 | | nær | | | L | | 29.5* | |
Klubbmesterskap sprint SOK, Andebu, Stokke | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 14 | | nær | | | S | | 27.5 | |
O-løp 2 VM sprint Prestegardsmoen | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | S | | | |
Ringerikskarusell løp 5 | Ringerike OL | Buskerud | - | | nær | | | L | | | |
Råtass #5 | Indre Østfold OK | Østfold | 1 | | nær | | | M | | 29.5 | |
STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | Sør-Trøndelag | Sør-Trøndelag | 14 | | nær | | | M | | 28.5* | |
O-jakt løp 4 - Furøy | Sørreisa OL | Troms | 0 | | trening | | | M | | 29.5 | |
Østmarka Open løp 4 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 2 | | nær | | | L | | 29.5 | |
fre. 31.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #4 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Trondheim Open, Jubileumsløp, KM sprint. | Wing OK | Sør-Trøndelag | 50 | | krets | | | S | | 26.5 | |
lør. 1.6 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 8 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #4 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
15-stafetten og Råtasskonkurransen | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 5 | | krets | | S | M | | 27.5 | |
Rotekoppen | Breimsbygda IL | Sogn og Fjordane | 2 | | krets | | | M | | 29.5 | |
Tromsø dobbeltsprint 1 | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | - | | krets | | | S | | | |
Tromsø dobbeltsprint 2 | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | - | | krets | | | S | | | |
Worldcup 1 - 1.-2.jun - Italia | Norges Orienteringsforbund | | - | | nasj | | | L | | | |
O-Troll samling | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 3 | | nær | | | M | | 25.5 | |
Moldegampen | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 1 | | krets | | | U | | 31.5* | |
O-Troll-Leir for Buskerud o-krets 2024 | Modum OL | Buskerud | 46 | | trening | | | S | | 20.5 | |
Trondheim Open, JWOC uttak mellom | Wing OK | Sør-Trøndelag | 174 | | int | | | M | | 26.5 | |
Lognøyaløpet | Birkenes IL | Agder O-krets | 3 | | nær | | | M | | 1.6* | |
søn. 2.6 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype #4 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
O-Troll-Leir for Buskerud o-krets 2024 | Modum OL | Buskerud | 46 | | trening | | | S | | 20.5 | |
Knut Valstads Minneløp | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 94 | | krets | | | L | | 27.5 | |
Nær-o-løp Tromsø | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | - | | nær | | | L | | | |
Trondheim Open, JWOC uttak lang | Wing OK | Sør-Trøndelag | 165 | | int | | | L | | 26.5 | |
Vårløpet | Modum OL | Buskerud | 37 | | nær | | | L | | 27.5 | |
u 23 | man. 3.6 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
O-teknisk trening | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #5 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Rankingløp EOK Tengs | Egersund OK | Rogaland | 1 | | nær | | | M | | 27.5* | |
Tour of Lillomarka 2024 - løp 8 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 5 | | nær | | | M | | 3.6* | |
tir. 4.6 | Røykencup 2024 - Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #5 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp Bjørnlihaugen | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Nærløp / 6. ranking | Stord IL | Hordaland | 1 | | nær | | | M | | 3.6* | |
Vestfold Vårcup 7 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 31 | | nær | | | S | | 2.6 | |
Rekruttløp 8-12 år | Fossum IF | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | 31.5 | |
Treningsløp Eikenosa | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Nærløp m/Ungdomscup Arboret | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 22 | | nær | | | M | | 3.6* | |
Trening Heistadmoen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
NØK-karusell, løp 3 | Ålen IL | Sør-Trøndelag | - | | nær | | | M | | 2.6 | |
Saltenkarusell 4 - Bueskyttebanen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 1 | | nær | | | L | | 3.6* | |
Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 5 | IL Koll | Akershus og Oslo | 4 | | nær | | | M | | 4.6* | |
Aurskog-Hølandkarusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
Kabelvågmarka | Kabelvåg O-lag | Nordland | - | | nær | | | L | | | |
KSO Vår 2 | Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør | Agder O-krets | 4 | | nær | | | S | | 3.6* | |
Stjørdalskarusell nr. 5-2024 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Ungdomsserien løp 3 | Sarpsborg OL | Østfold | 16 | | nær | | | M | | 2.6 | |
IL Gular klubbmesterskap 2024 | IL Gular | Hordaland | - | | trening | | | M | | 3.6* | |
Reinsnosvatnet - Rankingløp 4 | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
ons. 5.6 | Røykencup 2024 - Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #5 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Reinsnosvatnet - Rankingløp 4 | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
Treningsløp | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Agderkarusell øst løp 10 | IF Trauma | Agder O-krets | 9 | | nær | | | M | | 4.6* | |
Bedriftsløp Sørmarka - R9 | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | 109 | | nær | | | M | | 29.5 | |
Frya - øvre arsenal | Tormod Skilag | Innlandet | - | | nær | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Langeland Skisenter | Førde IL | Sogn og Fjordane | 0 | | trening | | | L | | 5.6* | |
O-karusell 6. løp Ersåsen | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | Frol IL OK Skøynar | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp Kårvåg barneskole | Kårvåg IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | S | | | |
Øst Mjøsa CUP #3 | Elverum OK Hamar OK Løten o-lag OL Vallset/Stange Ringsaker OK Vang OL | Innlandet | - | | nær | | | M | | 27.5 | |
Raumarkarusell løp 6 | Nes OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
BKOK-KARUSELLEN | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | - | | trening | | | L | | | |
Huldrespretten | Sør-Trøndelag | Sør-Trøndelag | 5 | | nær | | | M | | 2.6 | |
tor. 6.6 | Røykencup 2024 - Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #5 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nær o-løp Fjellvang | IL Veten | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Trening Brath, Meheia | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Grenlandskarusellen løp 8 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 6 | | trening | | | L | | 5.6 | |
O-Karusell 5 | Eidskog OL | Innlandet | - | | nær | | | M | | | |
O-løp 3 Kvålsåsen | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
Ringerikskarusell løp 6 | Ringerike OL | Buskerud | - | | nær | | | L | | | |
Råtass #6 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | nær | | | M | | 5.6 | |
STOK Ungdomsløp 4 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 6 | | nær | | | M | | 4.6* | |
Torsdagsløp nr. 9, Birkebeineren skistadion | Lillehammer OK | Innlandet | - | | nær | | | L | | 6.6* | |
O-jakt løp 5 - Skøelv | Sørreisa OL | Troms | 0 | | trening | | | M | | 5.6 | |
Ni-Nitti i Nittedal 2 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | | 6.6* | |
Østmarka Open løp 5 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 3 | | nær | | | S | | 5.6 | |
Klubbmesterskap sprint - OTO | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 29 | | trening | | | S | | 5.6* | |
fre. 7.6 | Røykencup 2024 - Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #5 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
lør. 8.6 | Røykencup 2024 - Løp 9 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #5 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Klubb-KM Stafett | Trøsken IL | Østfold | 1 | | krets | | S | M | | 6.6* | |
Mjølnerløpet/KM Mellom Innlandet | Elverum OK | Innlandet | 10 | | krets | | | M | | 4.6 | |
Norwegian TrailO Festival Day 1 | Modum OL | Buskerud | - | Pre | int | | | P | | | |
Tambarskjelven, KM-mellom | Børsa IL Orkanger IF | Sør-Trøndelag | 6 | | krets | | | M | | 2.6 | |
Klubb-KM - individuelle klasser | Trøsken IL | Østfold | 0 | | nær | | | M | | 7.6* | |
KM Mellom | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 17 | | krets | | | M | | 4.6* | |
Telemark 2-dagers, dag 1 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 26 | | krets | | | S | | 4.6 | |
KM mellomdistanse | Askøy OL | Hordaland | 14 | | krets | | | M | | 4.6 | |
søn. 9.6 | Ukas løype #5 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
KM mellomdistanse Gromløpet | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 40 | | krets | | | M | | 3.6 | |
Norwegian TrailO Festival Day 2 | Ås IL | Akershus og Oslo | - | Pre | int | | | L | | | |
KM langdistanse | Askøy OL | Hordaland | 14 | | mest | | | L | | 4.6* | |
KM mellomdistanse - Jonsokløpet | Fossekallen IL | Buskerud | 10 | | krets | | | M | | 3.6 | |
Odalsløpet / KM sprint | Odal OL - Orientering | Innlandet | 2 | | krets | | | S | | 6.6 | |
Telemark 2-dagers, dag 2 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 17 | | krets | | | M | | 4.6 | |
KM lang | IL Vindbjart | Agder O-krets | 5 | | krets | | | L | | 5.6 | |
Vårløpet | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 6 | | krets | | | M | | 3.6* | |
u 24 | man. 10.6 | O-teknisk trening | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Nordhordlandskarusell | Hordvik IL | Hordaland | - | | nær | | | M | | | |
Tour of Lillomarka 2024 - løp 9 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 4 | | nær | | | M | | 10.6* | |
Trollelg - klubbmesterskap | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
tir. 11.6 | Røykencup 2024 - Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Nærløp / 7. ranking | Stord IL | Hordaland | 1 | | nær | | | M | | 10.6 | |
Vestfold Vårcup 8 | OK Horten | Vestfold og Telemark | 29 | | nær | | | M | | 9.6 | |
Moro-løp | Egersund OK | Rogaland | - | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Akslasetra | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Trening Lafteråsen, Gamlegrendåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Teknikktrening Mekdalen | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 6 | IL Koll | Akershus og Oslo | 5 | | nær | | | M | | 11.6* | |
Aurskog-Hølandkarusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | - | | nær | | | S | | | |
Kabelvågmarka | Kabelvåg O-lag | Nordland | - | | nær | | | M | | | |
Treningsløp SBO | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Reinsnosvatnet - O teknisk | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
Varegg IL klubbmesterskap og Sommeravslutning. | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | trening | | | M | | 10.6* | |
ons. 12.6 | Røykencup 2024 - Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Reinsnosvatnet - O teknisk | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 11 - vest | Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | - | | nær | | | M | | | |
Kretsløp -Verigas | Kirkenes IF | Finnmark | - | | krets | | | M | | | |
Le Tour de Glåmdal #4 | Grue IL | Innlandet | - | | nær | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 6 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 11 - øst | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | - | | nær | | | M | | 11.6* | |
Bedriftsløp Øksnevad - R10 | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | 83 | | nær | | | M | | 5.6 | |
Foll-O-karusellen #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Langeland Skisenter | Førde IL | Sogn og Fjordane | 1 | | trening | | | M | | 12.6* | |
O7-6 / BK-4 Masteråsen | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Treningsløp 3 ROK,Hamar OK og Vang OL | Hamar OK Ringsaker OK Vang OL | Innlandet | - | | nær | | | M | | 3.6 | |
Treningsløp Roksetskaret | Kårvåg IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | M | | | |
Vestmjøsacup 4 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 4 | | nær | | | M | | 11.6* | |
tor. 13.6 | Røykencup 2024 - Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Pre-o karusell trening #1 | IL Koll | Akershus og Oslo | - | Pre | trening | | | P | | | |
Ringerikskarusell løp 7 | Ringerike OL | Buskerud | - | | nær | | | L | | | |
SO-cup løp 4 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | - | | nær | | | M | | | |
U-Cup 5 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | krets | | | M | | | |
Treningsløp 6 Høgås | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Trening Lurdalen, Hoffgård | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Grenlandskarusellen - løp 9 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 2 | | nær | | | L | | 11.6 | |
Råtass #7 med innlagt klubbmesterskap mellomdistanse | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | nær | | | M | | 12.6 | |
Trening Ukvitne øvre | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
O-jakt løp 6 - Tømmervik | Sørreisa OL | Troms | 0 | | trening | | | M | | 12.6 | |
Klubbmesterskap Sprint | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | - | | nær | | | S | | 12.6 | |
fre. 14.6 | Røykencup 2024 - Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Camp Stokke-sprinten | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 7 | | nær | | | S | | 12.6 | |
KM-Mellom | Mo OK | Nordland | - | | nasj | | | M | | 10.6* | |
lør. 15.6 | Røykencup 2024 - Løp 10 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Elgdilten | Nordreisa IL | Troms | 2 | | krets | | | M | | 11.6 | |
NC TempO | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 3 | Pre | nasj | P | | T | | 6.6 | |
PreO Sprint | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 2 | Pre | nær | P | | S | | 6.6 | |
O-troll leir Knattholmen, Vestfold og Telemark | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 1 | | trening | | | M | | 9.6 | |
O-trolleir i Stryn | Markane IL Møre og Romsdal | Sogn og Fjordane Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Ungdomssamling i Stryn | Markane IL Møre og Romsdal | Sogn og Fjordane Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Rekruttleir NTOK | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 16 | | trening | | L | L | | 8.6 | |
HL-samling for STOK, Tynset/Savalen | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 20 | | trening | | | M | | 26.5* | |
KM-mellomdistanse Stryn | Markane IL Møre og Romsdal | Sogn og Fjordane Møre og Romsdal | - | | krets | | | M | | 11.6 | |
KM-Ultra | Mo OK | Nordland | - | | nasj | | | L | | 10.6* | |
Midtsommersprinten | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 49 | | krets | | | S | | 11.6 | |
Camp Stokke innendørs | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 25 | | nær | | | S | | 11.6 | |
søn. 16.6 | O-troll leir Knattholmen, Vestfold og Telemark | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 1 | | trening | | | M | | 9.6 | |
O-trolleir i Stryn | Markane IL Møre og Romsdal | Sogn og Fjordane Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Ungdomssamling i Stryn | Markane IL Møre og Romsdal | Sogn og Fjordane Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Rekruttleir NTOK | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 16 | | trening | | L | L | | 8.6 | |
HL-samling for STOK, Tynset/Savalen | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 20 | | trening | | | M | | 26.5* | |
KM Ultralang | Nordreisa IL | Troms | 1 | | krets | | | U | | 11.6 | |
KM-Lang | IL Veten Møre og Romsdal | Sogn og Fjordane Møre og Romsdal | 1 | | krets | | | L | | 11.6 | |
NC PreO | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 3 | Pre | nasj | P | | L | | 6.6 | |
KM-Stafett | Mo OK | Nordland | - | | nasj | | S | M | | 13.6* | |
Midtsommerløpet | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 49 | | krets | | | M | | 11.6* | |
NØK-karusell, løp 4 | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 14 | | nær | | | M | | 12.6 | |
u 25 | man. 17.6 | Ukas løype #6 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp Husabø-Hestnes | Egersund OK | Rogaland | - | | trening | | | L | | | |
Klubbløp Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 9 | | nær | | | M | | 16.6 | |
Ni-Nitti i Nittedal 3 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
Wing4er 2024 - løp 2 / klubbmesterskap | Wing OK | Sør-Trøndelag | - | | trening | | | M | | 17.6* | |
tir. 18.6 | Ukas løype #6 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Nærløp / 8. ranking | Stord IL | Hordaland | 0 | | nær | | | M | | 17.6 | |
Vestfold Vårcup løp 9 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 20 | | nær | | | M | | 16.6 | |
Treningsløp Skibua | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Trening Kjennerudvannet | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 7 | IL Koll | Akershus og Oslo | 2 | | nær | | | M | | 18.6* | |
Pokalkamp 4/24 | IL Gular | Hordaland | - | | nær | | | M | | | |
Sprint Stranda | Kabelvåg O-lag | Nordland | - | | nær | | | S | | | |
Stjørdalsmesterskap 2024 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Sørmarkstafetten 2024 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 0 | | nær | | S | S | | 18.6* | |
ons. 19.6 | Ukas løype #6 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 12 - midt | IL Express | Agder O-krets | - | | nær | | | M | | | |
BKOK-KARUSELLEN | Sprintkupp | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | - | | trening | | | S | | | |
O-karusell 4 / VM Lang | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Kongsvingermesterskapet | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | - | | trening | | | S | | | |
Bedriftsløp Selshammaren, Sviland - R11 | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | 76 | | nær | | | M | | 12.6 | |
Førde IL Nærløp Langeland Skisenter | Førde IL | Sogn og Fjordane | 0 | | trening | | | L | | 19.6* | |
Skøynarkarusell 6 | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Øst Mjøsa CUP #4 | Elverum OK Hamar OK Løten o-lag OL Vallset/Stange Ringsaker OK Vang OL | Innlandet | - | | nær | | | M | | 10.6 | |
klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | M | | 17.6* | |
Raumarkarusell nr. 7. Åpent klubbmesterskap | Gjerdrum OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
tor. 20.6 | Ukas løype #6 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Trening Blefjell | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Nær O-løp Markane | Markane IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
O-karusell 7. løp Koamarka | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Trening Bømoen | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
O-jakt løp 7 - Øvermoen/Sørfossbogen | Sørreisa OL | Troms | 0 | | trening | | | M | | 19.6 | |